O nás

K Line Europe GmbH je mladá společnost se sídlem v Düsseldorfu, Německo.

Naším posláním je změnit smýšlení lidí o stomatologii.

K Line Europe byla založena v roce 2014 s vizí nové definice zubního lékařství a ortodoncie díky inovacím.

Sídlo společnosti je v Düsseldorfu v blízkosti letiště.

Naše průhledná rovnátka s názvem K Clear jsme již uvedli ve 24 zemích. Se stovkami lékařů jsme pomohli více než 30 000 lidem dosáhnout zdravého úsměvu s rovnými zuby.

Naším posláním je poskytovat nejlepší léčebné plány za přijatelnou cenu vyhovující každé praxi i pacientům. S rozsáhlými zkušenostmi v oblasti plánování léčby jsme silný a spolehlivý partner pro většinu zubních klinik a praxí. Úspěch našeho konceptu je založený na dvou faktorech: použití nejnovějších technologií s bohatými zkušenostmi našich lékařů a zdravotnického personálu. Kombinujeme nejlepší z obou světů a nabízíme našim zákazníkům vysoce kvalitní konečný produkt za konkurenceschopnou cenu.

Dr. Sherif Kandil

zakladatel společnosti, ředitel pro výzkum a vývoj

Simon Kibat

ředitel společnosti

Společnost K Line Europe byla nastavena ke změně způsobu smýšlení lidí o stomatologii, cítíme se víc jako umělci než byznysmeni. Vždycky si připomínáme, že odlišné smýšlení a jedinečnost jsou jedněmi z klíčových bodů našeho úspěchu. K Line předávala a vždy bude dávat obrovskou hodnotu tisícům lidí.

K Line_Corporate Brochure.pdf

K Line zavádí do oboru stomatologie nové myšlenky a ukazuje stomatologii a ortodoncii z druhé strany mince. Poslední dobou se v K Line Europe objevuje mnoho nových produktů. S takto širokým spektrem služeb a pozitivními ohlasy z trhu se společnost K Line ocitla v optimální pozici pro zahájení růstu. Aby mohla dále růst, potřebovala K Line své podnikání zefektivnit. Společnost potřebovala systém, který by jí umožnil rychlejší růst bez ohrožení vysokého standardu výrobků a služeb, a nemusela nákladně rozšiřovat počet technických pracovníků a vybavení. K Line se tento model podařilo implementovat a svým klientům přináší nejvyšší kvalitu s velmi konkurenční cenou.

Podařilo se nám spojit energii a nadšení mladých kolegů s bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi zakladatelů společnosti, což nyní chceme dokázat v nejlepší kombinaci služeb.

Na trhu zaměřeném na špičkovou technologii se ceny skokově změnily, což mohlo mít za následek složitou obsluhu mnoha pacientů, proto jsme se zaměřili na efekt nejmodernějších technologií a služeb za velmi přijatelnou cenu.

Uvědomili jsme si, že pro náš růst je nutný velmi dobrý distribuční protokol, proto jsme se rozhodli vybudovat velmi stabilní distribuční obchodní modul, pomocí kterého šíříme naše služby ve stejné kvalitě a složení při zachování cen do celého světa.

Naše produkty