O nás

K Line Europe GmbH je mladá společnost se sídlem v Düsseldorfu, Německo.

Naším posláním je změnit smýšlení lidí o stomatologii.

Dr. Sherif Kandil

zakladatel společnosti, ředitel pro výzkum a vývoj

Simon Kibat

ředitel společnosti

K Line Europe byla založena v roce 2014 s vizí nové definice zubního lékařství a ortodoncie prostřednictvím inovací. Sídlo společnosti je v Düsseldorfu v blízkosti letiště.

Naše průhledná rovnátka s názvem K Clear jsme uvedli na 24 trzích na celém světě. Spolu se stovkami lékařů jsme pomohli více než 30 000 lidem na celém světě dosáhnout zdravého úsměvu s rovnými zuby.

Naším posláním je vždy poskytovat nejlepší léčebné plány, aby vyhovovaly každé praxi a pacientům za přijatelnou cenu. Díky rozsáhlým zkušenostem v oblasti plánování léčby jsme silný a spolehlivý partner pro četné zubní kliniky a praxe. Úspěch našeho konceptu je založený na dvou faktorech: použití nejnovější technologie a bohaté zkušenosti našich lékařů a zdravotnického personálu. Kombinujeme nejlepší z obou světů a nabízíme našim zákazníkům vysoce kvalitní konečný produkt za konkurenceschopnou cenu.

Společnost K Line Europe byla postavena tak aby změnila způsob smýšlení lidí ve stomatologii, cítíme se víc jako umělci než byznysmeni. Vždycky si připomínáme, že odlišné smýšlení a jedinečnost jsou jedněmi z klíčových bodů našeho úspěchu. K Line předávala a vždy bude odevzdávat obrovskou hodnotu tisícům a tisícům lidí.

K Line zavádí do oboru stomatologie nové myšlenky a ukazuje stomatologii a ortodoncii z druhé strany mince. Poslední dobou se v K Line Europe objevuje mnoho nových produktů. S takto širokým spektrem služeb a pozitivními ohlasy z trhu se společnost K Line ocitla v optimální pozici pro zahájení růstu. Aby mohla dále růst, potřebovala K Line své podnikání zefektivnit. Společnost potřebovala systém, který by jí umožnil rychlejší růst bez ohrožení vysokého standardu výrobků a služeb, a nemusela nákladně rozšiřovat počet technických pracovníků a vybavení. K Line se tento model podařilo implementovat a svým klientům přináší nejvyšší kvalitu s velmi konkurenční cenou.

Podařilo se nám spojit energii a nadšení mladých kolegů s bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi zakladatelů společnosti, což nyní chceme dokázat v nejlepší kombinaci služeb.

Na trhu zaměřeném na špičkovou technologii se ceny skokově měnily, což by mohlo mít za následek složitou obsluhu mnoha pacientů, proto jsme se zaměřili na přínos nejmodernějších technologií a služeb za velmi přijatelnou cenu.

Uvědomili jsme si, že pro náš růst je nutný velmi dobrý distribuční protokol, proto jsme se rozhodli vybudovat velmi pevný distribuční obchodní modul, pomocí kterého pomáháme šířit naše služby ve stejné kvalitě, složení a zachování cen na celém světě.

K Line_Corporate Brochure.pdf

Naše produkty