K Line Europe se zařadila mezi 10 nejlepších společností na cenu Founder Award NRW 2018.

Zakladatelské ocenění NRW 2018 (GRÜNDERPREIS NRW 2018) Ministerstva hospodářství a NRW.BANK vyznamenává nejvýkonnější a nejúspěšnější obchodní podniky v Severním Porýní-Vestfálsku. Porota, která se skládá ze zástupců obou iniciátorů, Ministerstva hospodářství NRW a NRW.Bank, stejně jako start-up a ekonomických expertů ze Severního Porýní-Vestfálska, vybrala kandidáty z přibližně 120 žádostí. K Line Europe se letos zařadila mezi 10 hlavních kandidátů spolu s dalšími společnostmi z oblasti technologií, výroby potravin, oděvů, vzdělávání a sociálního sektoru.

GRÜNDERPREIS NRW v kostce

Zakladatelská cena NRW je zaměřena na malé a střední podniky a nezávislé firmy:

    • které byly založeny mezi 1. 1. 2013 a 31. 12. 2016
    • s méně než 250 zaměstnanci
    • s ročním obratem ve výši max. 50 milionů eur, nebo bilanční sumou roční rozvahy max. 43 milionů eur

Nejvýznamnější zakladatelská cena společnosti NRW je dotována 60 000 eur a uděluje ji ministr hospodářství a digitalizace prof. Andreas Pinkwart společně s generálním ředitelem NRW.BANK Eckhardem Forstem.

Výsledky byly vyhlášeny na slavnostním ceremoniálu 19. listopadu 2018 v K21 Ständehaus v Düsseldorfu.

Skupina K Line Europe je hrdá, že je součástí těchto společností. "Nominace pro nás hodně znamená. Jsme velmi rádi, že jsme byli vybráni ze 120 společností ", říká Dr. Sherif Kandil a Simon Kibat dodává:" Severní Porýní-Vestfálsko je náš domov a chceme ukázat, jaké velké a inovativní myšlenky zde vznikají."

Gratulujeme vítězům Wildling Shoes, Screwerk a Creapaper, děkujeme organizátorům za úžasný večer! Těšíme se na vzrušující budoucnost s mnoha novými projekty!

WESTDEUTSCHE ZEITUNG Gründerpreis NRW

Dr. Sherif Kandil, zakladatel společnosti, a Simon Kibat, ředitel společnosti K Line Europe GmbH

na GRÜNDERPREIS NRW 2018 (Zdroj: WESTDEUTSCHE ZEITUNG)

Eckhart Forst, CEO NRW.BANK, Prof. Dr. Andreas Pinkwart, ministr hospodářství, inovací, digitalizace a energetiky, Dr. Sherif Kandil a Simon Kibat
Foto: MWIDE NRW/E.Lichtenscheidt
Kandidáti na Gründerpreis NRW
Foto: MWIDE NRW/E.Lichtenscheidt