Medit i700

mimořádná nabídka

S potěšením vám oznamujeme naše oficiální partnerství se světovou jedničkou v oblasti intraorálního 3D skenování společností Medit.


Exkluzivní nabídka

intraorální skener

Medit i700 

€ 12 500

bez DPH

záruka 3 roky

https://www.medit.com/dental-clinic-i700

záruka začíná v okamžiku zapojení skeneru do sítě

standardní dodávka 3-5 dní po obdržení platby

zajišťujeme virtuální školení, workshopy a online instalaci

aktualizace zdarma

K dispozici je omezený počet skenerů Medit i700.

Ve srovnání s ostatními levnými skenery vyniká Medit i700 neuvěřitelným softwarem, který je extrémně výkonný a poskytuje zubním profesionálům obrovské množství nástrojů, které dohromady v jednom balíčku nejsou k vidění v žádném jiném intraorálním skeneru. A to nejlepší? Software je zdarma s tím, že Medit žádá o předplatné pouze tehdy, pokud se rozhodnete používat jejich cloudové úložiště nad limit 1 GB.

Zásadním rozdílem při srovnání Medit i700 se skenery CEREC, 3Shape nebo Planmeca je, že tyto systémy nabízejí kompletní CAD/CAM workflow s přidruženým CAD chairside softwarem. Medit i700 je pouze skener. Nemá žádný CAD software a používá se pouze ke skenování a exportu skenů. Pokud hledáte skenování a odesílání do laboratoří, může být přesně to, o co vám jde. Chcete-li však provést celý digitální workflow, budete se muset naučit používat frézy třetích stran a CAD design software, jako například Exocad.

Kontakt pro více informací

Jakub Ołubek

Territory Manager Benelux & Eastern Europe

+48 516 510 891


Distributor v ČR & SR

CARLSEN s.r.o.

Pavel Čihař


+420 799 79 49 79