K Clear

Rovnání zubů

nebylo nikdy

jednodušší


,Špičková kvalita pro dokonale rovné zuby.


Fixní rovnátka


X  Drátky a zámky


X  Omezování v jídle


X  Složitá ústní hygiena


X  Bolest, zranění


X  Fixní, nesejmutelná


X  Dlouhé kontrolyAlignery K Clear


 Téměř neviditelné


 Jíte vše co máte rádi


 Běžné čištění zubů


 Bez bolesti a zranění


 Kdykoli sejmutelné


 Šetříte čas u lékaře


Značkové alignery K Clear.

Patentovaná technologie, výjimečná kvalita.


PRÉMIOVÁ KVALITA

Jsme odborníci na prémiové alignery. Díky více než 15 letům zkušeností vyvíjíme a vyrábíme mistrovská díla z hlediska přesnosti materiálu, funkce a designu. V našich výrobcích se odráží nejvyšší standard kvality a soustředění na detaily s poznatky získanými řadou let výzkumu, špičkovým zpracováním, přesnými a inovativními technologiemi.


Perfektní uživatelský komfort a estetika

Nenápadná rovnátka s lepším přizpůsobením, jemnějším dosednutím a optimální retencí.

Průzračný CE certifikovaný BPA free materiál K Flex vysoce odolný vůči  pigmentům a zbarvení.


Nejdůležitější informace

Co jsou K Clear?

K Clear jsou moderní na míru vyráběná fóliová rovnátka, která korigují vychýlení zubů. Průhledná rovnátka jsou ideální komfortní a estetickou alternativou k tradičním rovnátkům k dosažení nádherných rovných zubů. Se sadou neviditelných rovnátek, kterou v určených intervalech měníte za další, se dostanete o krok blíž ke krásnému úsměvu.

Jaké mají K Clear výhody?

Léčba s K Clear začíná sadou neviditelných rovnátek, kterou obdržíte od svého lékaře. Krok za krokem se dostanete k požadovanému výsledku s dokonalým úsměvem. Hlavní výhodou K Clear je, že můžete je můžete vyjmout před jídlem a ústní hygienou. Kompromisy ve vašem životě jsou při nošení K Clear minimální.

Mohu s průhlednými rovnátky normálně mluvit?

Průhledná rovnátka K Clear se vyrábí na míru pro vaše zuby. Brzy si na ně zvyknete a žádné omezení řeči nepocítíte. Přizpůsobení nové sady můžete urychlit lehkým nažvykováním na plošky. Doporučujeme, abyste si své první alignery nasadili na noc.

Jak mám alignery správně čistit?

Alignery čistěte dvakrát denně, nejlépe ráno a večer měkkým kartáčkem na zuby a běžnou zubní pastou. Alespoň jedenkrát týdně je ponořte do roztoku na čištění zubních protéz.

Je léčba bolestivá?

Přechod z jedné sady alignerů na další může způsobit mírný pocit tlaku. Jsou-li vaše zuby velmi citlivé, může to i trochu bolet. Tyto pocity po krátké době zmizí a tlak přestanete vnímat. 

Jak často musím průhledná rovnátka nosit?

K dosažení požadované polohy zubů v plánovaném čase noste alignery denně nejméně 21 hodin. Vyjímejte je pouze před jídlem a ústní hygienou.

Podrobněji na stránce

5 kroků k novému úsměvu

Neviditelná léčba, viditelné výsledky

Neviditelné rovnání zubů s K Clear

Průhledná rovnátka K Clear vyrábíme v Německu z CE certifikovaného materiálu bez zdraví škodlivého uhlovodíku BPA. Splňují požadavky nařízení o zdravotnických prostředcích MDR Evropského parlamentu a Rady EU 2017/745, byly schváleny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv FDA pro léčbu v USA. Držíme certifikáty ISO 13485 pro zdravotnické prostředky a Halal Quality Control. Jsme partner Ocean Blue Project. Při výrobě dbáme na minimalizaci odpadu a jeho odbornou likvidaci.