O nás

K Line Europe GmbH je mladá společnost se sídlem v Düsseldorfu, Německo.

Naším posláním je změnit smýšlení lidí o stomatologii.

Dr. Sherif Kandil

ředitel pro výzkum a vývoj

Simon Kibat

ředitel společnosti

Společnost K Line Europe byla postavena tak aby změnila způsob smýšlení lidí ve stomatologii, cítíme se víc jako umělci než byznysmeni. Vždycky si připomínáme, že odlišné smýšlení a jedinečnost jsou jedněmi z klíčových bodů našeho úspěchu. K Line předávala a vždy bude odevzdávat obrovskou hodnotu tisícům a tisícům lidí.


K Line zavádí do oboru stomatologie nové myšlenky a ukazuje stomatologii a ortodoncii z druhé strany mince. Poslední dobou se v K Line Europe objevuje mnoho nových produktů. S takto širokým spektrem služeb a pozitivními ohlasy z trhu se společnost K Line ocitla v optimální pozici pro zahájení růstu. Aby mohla dále růst, potřebovala K Line své podnikání zefektivnit. Společnost potřebovala systém, který by jí umožnil rychlejší růst bez ohrožení vysokého standardu výrobků a služeb, a nemusela nákladně rozšiřovat počet technických pracovníků a vybavení. K Line se tento model podařilo implementovat a svým klientům přináší nejvyšší kvalitu s velmi konkurenční cenou.

Podařilo se nám spojit energii a nadšení mladých kolegů s bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi zakladatelů společnosti, což nyní chceme dokázat v nejlepší kombinaci služeb.

Na trhu zaměřeném na špičkovou technologii se ceny skokově měnily, což by mohlo mít za následek složitou obsluhu mnoha pacientů, proto jsme se zaměřili na přínos nejmodernějších technologií a služeb za velmi přijatelnou cenu.

Uvědomili jsme si, že pro náš růst je nutný velmi dobrý distribuční protokol, proto jsme se rozhodli vybudovat velmi pevný distribuční obchodní modul, pomocí kterého pomáháme šířit naše služby ve stejné kvalitě, složení a zachování cen na celém světě.

Naše produkty