K Line Europe GmbH

německá společnost se sídlem v Düsseldorfu

Na trhu, který se zaměřuje na špičkové technologie, ceny vyrostly natolik, že by bylo obtížné obsloužit množství pacientů. Proto jsme se zaměřili na přinášení špičkových technologií ve výrobě a službách za velmi přijatelnou cenu.

Společnost K Line byla vybudována s cílem změnit způsob myšlení lidí v zubním lékařství, považujeme se více za umělce než za obchodníky. Společnost K Line přinášela a vždy bude přinášet obrovskou hodnotu mnoha lidem.

Slovy našeho generálního ředitele

Budoucnost ortodoncie je velká a my jsme odhodláni v ní hrát hlavní roli. K Line poskytuje své služby prostřednictvím dvou odlišných obchodních modelů. První je OEM, kdy pomáháme ostatním značkám a zubním ordinacím být jedinečnými a budovat vlastní značku výrobků. Staráme se o výrobu i logistiku a pomáháme vám soustředit se na důležitější činnosti, jako je škálování a branding.

Druhým obchodním modelem je náš vlajkový produkt – ClearX. ClearX je založen na 4D ortodoncii, což je zásadní pokrok pro celé odvětví. Otevírá dveře tolika novým možnostem. Přesné, rychlé, ekologické a chytré myslitelné výhody, které do ortodoncie přináší 4D.


Dr. Sherif Kandil

generální ředitel společnosti K Line Europe

Dr. Sherif Kandil generální ředitel společnosti K Line Europe

PŘÍBĚH ÚSPĚCHU K LINE EUROPE

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2023

K Line Europe je certifikována podle normy ISO 13485

Společnost K Line Europe je oficiálně certifikována podle normy ISO 13485.

 

ISO 13485 je standardem systému řízení speciálně vyvinutým pro oblast výroby zdravotnických prostředků. Norma obsahuje zvláštní požadavky na výrobu, instalaci a servis zdravotnických prostředků a vyžaduje:

Společnost K Line Europe a všechny naše výrobky jsou oficiálně certifikovány pro dodržování nejvyšších standardů kvality.

 

To nám umožňuje zvýšit spokojenost zákazníků, zrychlit časy cyklů a zefektivnit to, co děláme rádi: Vyrábět rovnátka!

22020-2301-1001_Collective_Certificate_cz.pdf

V červnu 2022 se společnost K Line Europe přestěhovala do Düsseldorf-Benrath.

Nové sídlo nám umožní vyrábět až 6 milionů alignerů ročně.


Díky nepřetržité podpoře společnosti Bay Materials, LLC jsme schopni na evropský trh dodávat revoluční materiál pro alignery (Zendura FLX) v masovém měřítku za velmi konkurenceschopnou cenu.


Společnost K Line Europe nedělá kompromisy v kvalitě kvůli ceně.

Kvalita i cena zvýšily poptávku po našich alignerech na evropském trhu.

K Line Europe nedělá kompromisy v kvalitě kvůli ceně

Německá technologie, mistrovství německého inženýrství

Všechny naše výrobky vyvíjíme a vyrábíme v Německu. Dokonalost našich výrobků vychází z podstaty německé kvality a technické dovednosti. Společnost K Line Europe drží v současné době celosvětově 7 patentů a patentových žádostí zaměřených na inovace v oblasti ortodontických materiálů, alignerů a přístrojů.

Abychom splnili nejvyšší standardy, vytvořili jsme přísně definované kvalitativní postupy, které garantují, že naší výrobu opustí pouze bezvadné alignery.

Požadavky na výrobu v nejvyšší kvalitě podléhají přísným kritériím na specifické vlastnosti našich výrobků zakotveným v komplexních směrnicích.

Naše výrobky podléhají rozsáhlým testům kvality, a to i ve fázi vývoje. Každý vzorek je kontrolován na stupeň požadované kvality. Speciální stroje a zařízení testují schopnost alignerů spolehlivě sloužit.

Skutečnost, že jsme držiteli několika patentů a ocenění nás motivuje k dalšímu pokroku. Každý den vytváříme nové standardy v oblasti zkvalitnění ortodoncie a pohodlí pro pacienty. S každým novým produktem a inovací potvrzujeme svůj cit pro špičkovou kvalitu a funkčnost.

Vždy se můžete spolehnout, že od společnosti K Line Europe získáte vysokou kvalitu, kterou očekáváte. 

Napsali o nás

K Line Europe

Největší evropský výrobce OEM v oblasti clear alignerů

https://www.insightsz.com/post/the-rise-of-white-label-clear-aligners-segment-in-europe

Novinky ze světa obchodu

Westdeutsche Zeitung

Článek byl zveřejněn 31.3.2022 ve Westdeutsche Zeitung a v Düsseldorfer EXPRESS.

Článek je k dispozici pouze v němčině

Vše pro krásný úsměv

Společnost K Line, zavedený výrobce zubních dlah z Düsseldorfu, expanduje na jihu města. Po rozšíření výrobních prostor na téměř 3 000 metrů čtverečních má nyní společnost kapacitu pro automatizovanou výrobu přibližně šesti milionů alignerů ročně. Tato mezinárodně orientovaná společnost tak reaguje na "boom clear alignerů" a rostoucí poptávku po této léčbě v Německu.

K Line_WZ_3103.pdf

Naše produkty

3D alignery

4D alignery

K Line Private Label

Vaše vlastní značka

K SCAN

intraorální skener

K Line Europe GmbH výrobce alignerů

Distributor v ČR & SR

CARLSEN s.r.o.

Pavel Čihař

+420 799 79 49 79

cihar@kclear.cz