Efektivní léčba nepravidelného postavení zubů

Spojte své profesionální schopnosti a know-how s našimi odbornými znalostmi. Rozšiřte své léčebné portfolio o náš jedinečný koncept s vysokým vědeckým standardem. Jako spolehlivý partner pro rovnání zubů fóliovými aparáty nabízíme ortodontistům balíček kompletních služeb.

Nabízíte již K Clear? Jděte přímo k přihlášení pro lékaře

Náš balíček kompletních služeb

S naší podporou bude vaše léčba nepravidelného postavení zubů a vad skusu účinná a nákladově efektivní. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Pro zajištění nejvyšší vědecké úrovně probíhá veškerá komunikace na speciálním portálu. Staráte se o své pacienty jako obvykle, naši zkušení specialisté, kteří znají přesné síly alignerů K Clear vedoucí předurčenému pohybu zubů, vypracují plán léčby, podle kterého po zpracování vašich připomínek a schválení vyrobíme naše fóliové aparáty. Spolu s pokyny pro léčbu pošleme sadu alignerů s přímo do vaší praxe. Každý den přesvědčujeme naše zákazníky z celého světa o nás a našich produktech. Rádi přesvědčíme i vás!

léčebné plány zpracovává tým zkušených lékařů

10 důvodů pro alignery K Clear

Léčebné plány zpracovává tým našich ortodontistů s bohatými zkušenostmi s léčbou fóliovými aparáty. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Vaše poznámky k případům a léčebným plánům naši lékaři zohlední. Spolu s pokyny k léčbě pošleme sadu rovnátek přímo do vaší praxe. Kompletní léčba zahrnuje IPR stripy jsou-li zapotřebí, telefonickou podporu, úpravy a retainery.

Léčebné plány zpracovává tým našich ortodontistů, kteří mají bohaté zkušenosti s léčbou fóliovými aparáty.

Design alignerů

Alignery K Clear pokrývají 2-3 mm dásní nad zuby. Tento design má pozitivní vliv na průběh a výsledek léčby z hlediska

  • ukotvení
  • retence
  • přesnosti
Alignery K Clear pokrývají 2-3 mm dásní nad zuby

Méně attachmentů, přesné síly

Attachmenty zajišťují kontrolované uchycení alignerů. Díky našemu speciálnímu výrobnímu provedení je potřeba attachmentů redukována. Ke speciálním nebo náročným pohybům zubů používáme přesně cílené silové body. Nejpoužívanější attachmenty jsou ve tvaru obdélníku na výšku i na šírku, kulové a trojúhelníkové.

Attachmenty zajišťují kontrolované uchycení alignerů


Kvalita našich fólií

Termoplastické fólie K LINA s dvojitou vrstvou nabízejí lepší konzistentní síly po celou dobu nošení. Patentovaná směs PETG (polyethylentereftalát glykolkopolymer) o tloušťce 0,8 mm má měkký vnitřní povrch a tvrdou vnější plochu. Dosahujeme tak perfektní rovnováhy mezi pružností a tvrdostí, což je důležité pro protažení periodontálního vaziva a aktivaci buňky.

fólie K LINA nabízejí lepší a konzistentnější síly. Speciální směs PETG s tloušťkou 0,8 mm má měkký vnitřní povrch a tvrdou vnější plochu

Lepší ceny pro vás i vaše pacienty

Sledujeme jednoduchou a transparentní strukturu nákladů. Nerozlišujeme mezi malou praxí a velkou klinikou, naše ceny jsou stejné pro všechny. Krom toho neúčtujeme žádné skryté poplatky. Dodatečně budeme muset účtovat jen případnou potřebu výroby nových alignerů pro pacienty, kteří je nenosí pravidelně, nebo je poškodili či ztratili.

Nerozlišujeme mezi malou praxí a velkou klinikou, naše ceny jsou stejné pro všechny lékaře.

K léčbě jsou často indikovány i těžké případy. Zuby vašich pacientů se na vědeckém základě přesunou do estetické a stabilní polohy. Vaši pacienti budou výsledky milovat!

K léčbě jsou často indikovány i těžké případy

V 3D simulaci můžete detailně sledovat jednotlivé kroky léčby. Výsledek léčby ukážete pacientovi výsledek léčby ještě před vložením první dlahy. Simulaci můžete pacientovi sdílet online. Doporučujeme, abyste ji se svými pacienty prodiskutovali osobně.


Rychlost

Simulační video bude k dispozici během 3-5 pracovních dnů.

Pro výrobu alignerů potřebujeme jen 10-12 pracovních dnů.

Alignery obdržíte nejpozději do tří týdnů od schválení léčebného plánu.

Alignery obdržíte nejpozději do tří týdnů od schválení léčebného plánu.

Alignery odesíláme ve fázích, během kterých můžete průběh léčby podrobně sledovat. Pravidelně kontrolujeme dosažené pokroky se zobrazeními, které nám mezi fázemi posíláte. Na konci léčby je pak méně refinementu a žádná překvapení. Vyrábíme pouze alignery, které pacient skutečně nosí. Není to přínosné jen pro vás, ale i pro životní prostředí.

Alignery odesíláme v několika fázích, během kterých můžete průběh léčby podrobně sledovat.

Speciální služba

Zákaznický servis je pro nás velmi důležitý. Dobu trvání léčby můžeme kdykoli zdarma odhadnout prostřednictvím aplikace WhatsApp *. Konkrétní případy se přenáší prostřednictvím našeho online portálu.


* Respektujte prosím zásady ochrany osobních údajů a prostřednictvím aplikace WhatsApp neposílejte žádné osobní údaje pacienta.
Dobu trvání léčby můžeme kdykoli zdarma odhadnout prostřednictvím aplikace WhatsApp

Výhody našeho konceptu

Kvalita

K výrobě fóliových aparátů používáme pouze prémiové materiály.

Spolehlivost

Náš zákaznický servis je spolehlivý, rychlý a přátelský. Komunikovat s námi můžete i prostřednictvím našeho portálu.

Efektivita

Poskytneme vám podrobný rozvrh od podkladů po doručení alignerů. Naše výroba je nastavena k optimálním intervalům kontrol pacientovy léčby.

Zkušenosti

K Line spolupracuje se specialisty, kteří mají významné zkušenosti s léčbou alignery K Clear. Vám i Vašemu pacientovi garantujeme nejlepší možnou léčbu a předurčený výsledek.

Preciznost

S vlastním designem našich alignerů nabízíme nejúčinnější technologie v oblasti stomatologie a ortodoncie. Přesný pohyb zubů má pro nás má nejvyšší prioritu. Aplikujeme nejnovější 3D technologie a investujeme do budoucnosti stomatologie.

Flexibilita

Nabízíme flexibilitu v naší práci a v našem produktovém portfoliu. Máte-li možnost podpořit výrobu alignerů, s potěšením ji uvítáme, a ještě více snížíme vaše náklady. Svým pacientům pak můžete poskytnout optimální produkt a službu současně.

Co říkají naši zákazníci


Doktor Robbie Hughes, majitel Dental Excellence, jediného Smile Makeover Center svého druhu ve Spojeném království, je známý jako zubař celebrit.

Je odpovědný za úsměv Jürgena Kloppa, hlavního trenéra týmu FC Liverpool, a bezvadný chrup brazilských fotbalistů Philippe Coutinho či Roberto Firmino.

Od roku 2016 úspěšně léčí nepravidelné postavení zubů průhlednými rovnátky K Clear od K Line Europe GmbH.

Velmi dobrý zákaznický servis a podpora. Dodávka alignerů je velmi rychlá. Jako ortodontista můžu jen chválit konzistentní kvalitu léčebných výsledků.
ortodontistaMeerbusch, Německo
Dr. Julia Grote Dr. Torsten Fuchs
Důvěrná zákaznická podpora je to, co se nám velmi líbí. Výměna informací je vždy rychlá a jednoduchá. Výsledky jsou vždy takové jaké byly dohodnuté.
zubní lékařiMülheim an der Ruhr, Německo
Dr. Alexander Ilbag  Behandelnder Zahnarzt Schwerpunkt Kieferorthopädie und Implantologie
Vědecky podložená práce a nejlepší výsledky pro mé náročné pacienty.


zubní lékařDüsseldorf, Německo
Dr. Mathias P. Ch. Sommer
Naše praxe se nachází ve WDR Arkaden v Kolíně nad Rýnem s mnoha náročnými pacienty také z mediálního průmyslu. Proto klademe velký důraz na trvalou kvalitu výsledků. Zatím jsme s K Line velice spokojeni.zubní lékařKolín nad Rýnem, Německo
Dr. David Hardiman, General Dentist
Průhlednými rovnátky léčím postavení zubů již řadu let, ale K Line nabízí nejrychlejší a nejúčinnější systém, jaký jsem dosud použil! Podpora, kterou poskytuje Dr. Kandil a jeho tým, je nejlepší ve všech oblastech stomatologie!zubní lékařDubaj, Spojené arabské emiráty
Dr. Swapnil Gupta
Naši lékaři mají nyní systém průhledných rovnátek, kterému mohou důvěřovat. Tohle doposud chybělo. Díky podpoře K Line týmu se nám podařilo učinit rovnátka K Clear číslem jedna v Indii. ortodontistaGurgaon, Indie
Dr. Gurkeerat Singh, orthodontist
Nejen software nebo materiál odlišuje K Line od jiných výrobců transparentních fóliových aparátů. Reciprocita týmu diferencuje K Line od jiných společností.

ortodontistaHaryana, Indie
Dr. Robbie Hughes
Po dlouholetých zkušenostech s alignery je pro mě K Clear nejúčinnější a vědecky podložený systém na trhu. Tým je kompetentní a vždy velmi nápomocný. K Line dokázala, že je pro mě a mé pacienty velmi spolehlivá společnost.
zubní lékařLiverpool, Spojené království

Naše produkty