Efektivní léčba nepravidelného postavení zubů

Spojte své profesionální schopnosti a know-how s našimi odbornými znalostmi. Rozšiřte své léčebné portfolio o náš jedinečný koncept s vysokým vědeckým standardem. Jako spolehlivý partner pro léčbu ortodontických vad fóliovými aparáty nabízíme ortodontistům náš balíček kompletních služeb.

Léčíte již s K Clear? Jděte přímo k přihlášení pro lékaře

Používaná technologie transparentních ortodontických dlah K Clear je do značné míry shodná s Invisalign. Mnoho ortodontistů sice poukazuje na skutečnost, že Invisalign disponuje deseti lety výzkumu svého produktu a spolu s nástroji pro plánování léčby má jedny z nejlepších certifikačních školení a programy dalšího vzdělávání, K Line Europe však poskytuje neméně zajímavou podporu a pro pacienty srovnatelnou a cenově dostupnější léčbu.

K Clear jsou populární zejména v Západní Evropě, Spojeném království, celé Asii, Severní Africe.

4D Dynamické Alignery ClearX, na které drží patent zakladatel společnosti Dr. Sherif Kandil, se začaly prosazovat i v USA.

léčebné plány zpracovává tým zkušených lékařů

Náš balíček kompletních služeb

S naší podporou bude vaše léčba nepravidelného postavení zubů a vad skusu účinná a nákladově efektivní. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Pro zajištění nejvyšší vědecké úrovně probíhá veškerá komunikace na speciálním portálu. Staráte se o své pacienty jako obvykle, naši zkušení specialisté, kteří znají přesné síly alignerů K Clear vedoucí předurčenému pohybu zubů, vypracují plán léčby, podle kterého po zpracování vašich připomínek a schválení vyrobíme naše fóliové aparáty. Spolu s pokyny pro léčbu pošleme sadu alignerů s přímo do vaší praxe. Každý den přesvědčujeme naše zákazníky z celého světa o nás a našich produktech. Rádi přesvědčíme i vás!


10 důvodů pro K Clear

Design

rovnátka K Clear pokrývají 2-3 mm dásní


K Clear pokrývají cca 1 mm dásní:

 • Lepší ukotvení
 • Lepší retence
 • Přesnější pohyb zubů

Méně attachmentů, přesné síly

Díky designu alignerů je třeba méně attachmentů.


 • Design alignerů redukuje potřebu attachmentů.
 • Attachmenty zajišťují kontrolované uchycení alignerů a pomáhají při specifických pohybech.
 • K náročným pohybům zubů používáme přesně cílené cyklické síly.
 • Nejpoužívanější jsou vertikální nebo horizontální obdélníky, dále zkosené, kulové i trojúhelníkové.

Fólie K LINA & K LINA X

Termoplastické fólie K LINA z patentované směsi PETG

 • Pružný a pevný termoplastický polyuretan (TPU) o tloušťce 0,8 mm přesně odpovídá morfologii zubů, attachmentům a interproximálním prostorům ke kontrole pohybu zubů jako rotace a extruze (p <0,001) po celou dobu léčby.
 • K LINA poskytuje konstantní síly po celou dobu nošení a dokonalou rovnováhu mezi pružností a pevností.
 • K LINA X má měkký vnitřní povrch a tvrdou vnější plochu. Zajišťuje dlouhotrvající komfortní síly.

Cena

 • Cena je stejná pro každého lékaře bez ohledu na počet předložených případů.
 • Ceny se liší podle délky léčby (do 3, do 12, nad 12 měsíců).
 • Žádné skryté poplatky.
 • Dodatečně budeme muset účtovat jen výrobu nových alignerů pro pacienty, kteří je nenosí pravidelně, poškodili či ztratili.

3D simulace & léčebný plán

K Clear 3D simulace


 • Léčebné plány zpracovává tým našich ortodontistů s bohatými zkušenostmi s léčbou fóliovými aparáty. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Vaše poznámky k případům a léčebným plánům naši lékaři zohlední.
 • V 3D simulaci můžete detailně sledovat jednotlivé kroky léčby.
 • Výsledek léčby ukážete pacientovi ještě před vložením první dlahy.
 • Simulaci můžete pacientovi sdílet online. Doporučujeme, abyste ji se svými pacienty prodiskutovali osobně.

Dodací lhůty


 • Simulační video bude k dispozici během 3-5 pracovních dnů od obdržení nezbytných podkladů.
 • Pro výrobu alignerů potřebujeme jen 10-12 pracovních dnů.
 • Alignery obdržíte nejpozději do tří týdnů od schválení léčebného plánu.

Fáze

Lepší a přesnější výsledky léčby. Méně refinementů na konci léčby. Žádné průběžné opravy. Méně nežádoucích pohybů zubů. Alignery odesíláme ve fázích, během kterých můžeme v průběhu léčby pomoci vám i vašemu pacientovi. Doplňkovými otisky během fází kontrolujeme aktuální vývoj léčby.

Alignery odesíláme ve fázích, během nichž můžeme pomoci vám i vašemu pacientovi. Doplňkovými otisky mezi fázemi kontrolujeme aktuální vývoj léčby.

 • Lepší a přesnější výsledky léčby.
 • Méně úprav na konci léčby.
 • Žádné průběžné opravy.
 • Méně nežádoucích pohybů zubů.

Výsledky

Carousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel image • K léčbě jsou často indikovány i náročné případy.
 • Zuby se přesunou do estetické a funkční stabilní polohy na základě biologických a vědeckých pohybů proveditelných fóliovými aparáty.

Kombinace s příslušenstvím


Léčbu lze kombinovat s příslušenstvím:

Služby

 • Online portál pro přenos a kontrolu případů
 • Bezplatné počáteční posouzení

Požadujete-li pouze počáteční posouzení a odhad délky léčby, založte na portálu případ a nahrajte klinické fotografie pacienta. V komentáři nezapomeňte uvést, že má být provedeno pouze počáteční posouzení (free initial assessment).

 • WhatsApp servis

S naším zákaznickým servisním týmem můžete komunikovat i prostřednictvím aplikace WhatsApp na čísle +49 152 218 674 34 *


* Respektujte prosím zásady ochrany osobních údajů a prostřednictvím aplikace WhatsApp neposílejte žádné osobní údaje pacienta.

Podrobněji vizPřípadové studie

nekomplikovaná léčba, přesvědčivé výsledkyCo říkají naši zákazníci

K Clear naši zákazníci
Dr. Robbie Hughes about K Clear


Dr. Robbie Hughes, majitel Dental Excellence, jediného Smile Makeover Center svého druhu ve Spojeném království, je známý jako zubař celebrit.


Je odpovědný za úsměv Jürgena Kloppa, a bezvadný chrup fotbalistů Philippe Coutinho, Roberto Firmino, Mario Balotelli, či Sadio Mané.

Od roku 2016 léčí ortodontické vady alignery K Clear.

Velmi dobrý zákaznický servis a podpora. Dodávka alignerů je velmi rychlá. Jako ortodontista můžu jen chválit konzistentní kvalitu léčebných výsledků.
ortodontistaMeerbusch, Německo
Dr. Julia Grote Dr. Torsten Fuchs
Důvěrná zákaznická podpora je to, co se nám velmi líbí. Výměna informací je vždy rychlá a jednoduchá. Výsledky jsou vždy takové jaké byly dohodnuté.
zubní lékařiMülheim an der Ruhr, Německo
Dr. Alexander Ilbag Behandelnder Zahnarzt Schwerpunkt Kieferorthopädie und Implantologie
Vědecky podložená práce a nejlepší výsledky pro mé náročné pacienty.


zubní lékařDüsseldorf, Německo
Naše praxe se nachází ve WDR Arkaden v Kolíně nad Rýnem s mnoha náročnými pacienty také z mediálního průmyslu. Proto klademe velký důraz na trvalou kvalitu výsledků. Zatím jsme s K Line velice spokojeni.zubní lékařKolín nad Rýnem, Německo
Dr. David Hardiman, General Dentist
Průhlednými rovnátky léčím postavení zubů již řadu let, ale K Line nabízí nejrychlejší a nejúčinnější systém, jaký jsem dosud použil! Podpora, kterou poskytuje Dr. Kandil a jeho tým, je nejlepší ve všech oblastech stomatologie!zubní lékařDubaj, Spojené arabské emiráty
Dr. Swapnil Gupta
Naši lékaři mají nyní systém průhledných rovnátek, kterému mohou důvěřovat. Tohle doposud chybělo. Díky podpoře K Line týmu se nám podařilo učinit rovnátka K Clear číslem jedna v Indii. ortodontistaGurgaon, Indie
Dr. Gurkeerat Singh, orthodontist
Nejen software nebo materiál odlišuje K Line od jiných výrobců transparentních fóliových aparátů. Reciprocita týmu diferencuje K Line od jiných společností.

ortodontistaHaryana, Indie
Dr. Robbie Hughes
Po dlouholetých zkušenostech s alignery je pro mě K Clear nejúčinnější a vědecky podložený systém na trhu. Tým je kompetentní a vždy velmi nápomocný. K Line dokázala, že je pro mě a mé pacienty velmi spolehlivá společnost.
zubní lékařLiverpool, Spojené království

Výhody našeho konceptu

Kvalita

K výrobě fóliových aparátů používáme pouze prémiové materiály.

Spolehlivost

Náš zákaznický servis je spolehlivý, přátelský a rychlý. Komunikovat s námi můžete na portálu, telefonicky, nebo prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Efektivita

Poskytneme vám podrobný rozvrh od podkladů po doručení alignerů. Naše výroba je nastavena k optimálním intervalům kontrol během léčby.

Zkušenosti

K Line spolupracuje se specialisty, kteří mají významné zkušenosti s léčbou alignery K Clear. Vám i Vašemu pacientovi garantujeme nejlepší možnou léčbu a předurčený výsledek.

Preciznost

S vlastním designem našich alignerů nabízíme nejúčinnější technologie v oblasti stomatologie a ortodoncie. Přesný pohyb zubů má pro nás má nejvyšší prioritu. Aplikujeme nejnovější 3D technologie a investujeme do budoucnosti stomatologie.

Flexibilita

Nabízíme flexibilitu v naší práci i v našem produktovém portfoliu. Uvítáme podporu výroby alignerů z vaší strany, z naší snížíme vaše náklady. Svým pacientům pak můžete poskytnout optimální produkt i službu současně.

3D printing Clear Aligners
K Line Europe nabízí nejúčinnější technologii v ortodoncii. Používá 3D plánovací software a léčebné plány připravují zubní & ortodontičtí specialisté.
Na Certifikačním kurzu se dozvíte vše o používaných materiálech, příslušenství, péči o pacienta, a získáte užitečné rady pro marketing.
K Clear
Zapomeňte na vše, co jste věděli o fóliových dlahách: drahá laboratoř, nízké obchodní rozpětí, nepředvídatelné výsledky. Implementujte K Clear do vaší praxe, spojte se s námi!

Publikace

Widening-the-scope-of-aligner-application-1.pdf
predictable-results-using-clear-aligners-SLJO-2018-1.pdf
dentalpractice_south-asia-edition.pdf
A-Case-Report_Gurkeerat-Singh.pdf
Behandlung-eines-frontal-offenen-Bisses-mit-dem-K-Clear-System-2.pdf
A new dimension in orthodontics called 4D – Sherif Kandil – Medium.pdf
4-D-printing-in-orthodontics-1.pdf
ortho-international-czech-no-2-2017.pdf

Naše produkty

Vážení zákazníci, ujišťujeme Vás, že i v této době, kdy čelíme pandemii koronaviru COVID-19, poskytujeme naše služby bez přerušení.

partner