Efektivní léčba nepravidelného postavení zubů

Spojte své profesionální schopnosti a know-how s našimi odbornými znalostmi. Rozšiřte své léčebné portfolio o náš jedinečný koncept s vysokým vědeckým standardem. Jako spolehlivý partner pro léčbu ortodontických vad fóliovými aparáty nabízíme ortodontistům náš balíček kompletních služeb.

Nabízíte již K Clear? Jděte přímo k přihlášení pro lékaře

K Line Europe GmbH je německá společnost s cílem „Naším posláním je změnit myšlení lidí o stomatologii".

Alignery K Clear jsou velmi populární v Západní Evropě včetně Velké Británie, Asii a Severní Africe.

Používaná technologie je do značné míry shodná s Invisalign. Mnozí ortodontisté sice poukazují, že Invisalign má deset let výzkumu svého produktu spolu s nástroji pro plánování léčby a jedněmi z nejlepších certifikačních školení a programů dalšího vzdělávání, K Line Europe však poskytuje srovnatelnou a pro pacienty cenově dostupnější léčbu.

Dr. Sherif Kandil, zakladatel společnosti a držitel patentu pro 4D tisk v ortodoncii, uplatňuje tuto technologii tisku alignerů, jejichž vlastnosti se mění za působení slin a tepla v ústní dutině, ve výzkumných a vývojových laboratořích K Line Europe v německém Düsseldorfu. Během IDS 2019 uvedl, že společnost by mohla představit 4D alignery ještě letos.

Náš balíček kompletních služeb

S naší podporou bude vaše léčba nepravidelného postavení zubů a vad skusu účinná a nákladově efektivní. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Pro zajištění nejvyšší vědecké úrovně probíhá veškerá komunikace na speciálním portálu. Staráte se o své pacienty jako obvykle, naši zkušení specialisté, kteří znají přesné síly alignerů K Clear vedoucí předurčenému pohybu zubů, vypracují plán léčby, podle kterého po zpracování vašich připomínek a schválení vyrobíme naše fóliové aparáty. Spolu s pokyny pro léčbu pošleme sadu alignerů s přímo do vaší praxe. Každý den přesvědčujeme naše zákazníky z celého světa o nás a našich produktech. Rádi přesvědčíme i vás!

léčebné plány zpracovává tým zkušených lékařů

10 důvodů pro K Clear

Design

rovnátka K Clear pokrývají 2-3 mm dásní


K Clear pokrývají 2-3 mm dásní:

 • Lepší ukotvení
 • Lepší retence
 • Přesnější pohyb zubů

Méně attachmentů, přesné síly

Díky designu alignerů je třeba méně attachmentů.


 • Díky designu alignerů je třeba méně attachmentů.
 • Attachmenty zajišťují kontrolované uchycení alignerů a pomáhají při specifických pohybech.
 • K náročným pohybům zubů používáme přesně cílené cyklické síly.
 • Nejpoužívanější jsou vertikální nebo horizontální obdélníky, zkosené, kulové i trojúhelníkové.

Fólie KLINA & KLINA X

Termoplastické fólie K LINA z patentované směsi PETG


 • Termoplastické fólie s dvojitou vrstvou z patentované směsi PETG (modifikovaný polyethylentereftalát glykolkopolymer s dalšími přísadami) o tloušťce 0,8 mm.
 • K LINA nabízí konstantní síly po celou dobu nošení.
 • Dokonalá rovnováha mezi pružností a tvrdostí je nezbytná pro protažení parodontálních vazů, v rozsahu, kde je zřejmá remodelace kosti.
 • KLINA X mají měkký vnitřní povrch a tvrdou vnější plochu. Zajišťují dlouhotrvající komfortní síly.

Léčebné plány

Léčebné plány zpracovává tým ortodontistůLéčebné plány zpracovává tým našich ortodontistů s bohatými zkušenostmi s léčbou fóliovými aparáty. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Vaše poznámky k případům a léčebným plánům naši lékaři zohlední. Spolu s pokyny k léčbě pošleme sadu rovnátek přímo do vaší praxe. Kompletní léčba zahrnuje IPR stripy jsou-li zapotřebí, telefonickou podporu, úpravy a retainery.

Cena

 • Ceny jsou transparentní jako K Clear, liší se jen podle délky léčby.
 • Jsou stejné pro každého lékaře bez ohledu na počet předložených případů.
 • Žádné skryté poplatky.
 • Dodatečně budeme muset účtovat jen výrobu nových alignerů pro pacienty, kteří je nenosí pravidelně, poškodili či ztratili.

3D simulace

K Clear 3D simulace • V 3D simulaci můžete detailně sledovat jednotlivé kroky léčby.
 • Výsledek léčby ukážete pacientovi ještě před vložením první dlahy.
 • Simulaci můžete pacientovi sdílet online. Doporučujeme, abyste ji se svými pacienty prodiskutovali osobně.

Dodací lhůty


 • Simulační video bude k dispozici během 3-5 pracovních dnů.
 • Pro výrobu alignerů potřebujeme jen 10-12 pracovních dnů.
 • Alignery obdržíte nejpozději do tří týdnů od schválení léčebného plánu.

Fáze

Lepší a přesnější výsledky léčby. Méně refinementů na konci léčby. Žádné průběžné opravy. Méně nežádoucích pohybů zubů. Alignery odesíláme ve fázích, během kterých můžeme v průběhu léčby pomoci vám i vašemu pacientovi. Doplňkovými otisky během fází kontrolujeme aktuální vývoj léčby.

Alignery odesíláme ve fázích, během nichž můžeme pomoci vám i vašemu pacientovi. Doplňkovými otisky mezi fázemi kontrolujeme aktuální vývoj léčby.

 • Lepší a přesnější výsledky léčby.
 • Méně úprav na konci léčby.
 • Žádné průběžné opravy.
 • Méně nežádoucích pohybů zubů.

Výsledky

hluboký skus se stěsnáním
otevřený skus • K léčbě jsou často indikovány i náročné případy.
 • Zuby se přesunou do estetické a funkční stabilní polohy na základě biologických a vědeckých pohybů proveditelných fóliovými aparáty.

Kombinace s příslušenstvím


Léčbu lze kombinovat s příslušenstvím:

Služby

S naším zákaznickým servisním týmem můžete komunikovat i prostřednictvím aplikace WhatsApp
 • Online portál pro přenos a kontrolu případů
 • Bezplatné počáteční posouzení

Požadujete-li pouze počáteční posouzení a odhad délky léčby, založte na portálu případ a nahrajte klinické fotografie pacienta. V komentáři nezapomeňte uvést, že má být provedeno pouze počáteční posouzení (free initial assessment).

 • WhatsApp servis

S naším zákaznickým servisním týmem můžete komunikovat i prostřednictvím aplikace WhatsApp na čísle +49 178 3294330 *


* Respektujte prosím zásady ochrany osobních údajů a prostřednictvím aplikace WhatsApp neposílejte žádné osobní údaje pacienta.
10% letní sleva - předložte svůj první případ ještě dnes!

K Line Europe nabízí nejúčinnější technologii v ortodoncii. Používá 3D plánovací software a léčebné plány připravují zubní & ortodontičtí specialisté.
K Line Europe nabízí nejúčinnější technologii v ortodoncii. Používá 3D plánovací software a léčebné plány připravují zubní & ortodontičtí specialisté.
K Clear
Zapomeňte na vše, co jste věděli o fóliových dlahách: drahá laboratoř, nízké obchodní rozpětí, nepředvídatelné výsledky. Implementujte K Clear do vaší praxe, spojte se s námi!
Na Certifikačním kurzu se dozvíte vše o používaných materiálech, příslušenství, péči o pacienta, a získáte užitečné rady pro marketing.

Co říkají naši zákazníci

Dr. Robbie Hughes about K Clear

Dr. Robbie Hughes, majitel Dental Excellence, jediného Smile Makeover Center svého druhu ve Spojeném království, je známý jako zubař celebrit.

Je odpovědný za úsměv Jürgena Kloppa, a bezvadný chrup fotbalistů Philippe Coutinho, Roberto Firmino, Mario Balotelli, či Sadio Mané.

Od roku 2016 léčí ortodontické vady alignery K Clear.

K Clear naši zákazníci
Velmi dobrý zákaznický servis a podpora. Dodávka alignerů je velmi rychlá. Jako ortodontista můžu jen chválit konzistentní kvalitu léčebných výsledků.
ortodontistaMeerbusch, Německo
Dr. Julia Grote Dr. Torsten Fuchs
Důvěrná zákaznická podpora je to, co se nám velmi líbí. Výměna informací je vždy rychlá a jednoduchá. Výsledky jsou vždy takové jaké byly dohodnuté.
zubní lékařiMülheim an der Ruhr, Německo
Dr. Alexander Ilbag Behandelnder Zahnarzt Schwerpunkt Kieferorthopädie und Implantologie
Vědecky podložená práce a nejlepší výsledky pro mé náročné pacienty.


zubní lékařDüsseldorf, Německo
Dr. Mathias P. Ch. Sommer
Naše praxe se nachází ve WDR Arkaden v Kolíně nad Rýnem s mnoha náročnými pacienty také z mediálního průmyslu. Proto klademe velký důraz na trvalou kvalitu výsledků. Zatím jsme s K Line velice spokojeni.zubní lékařKolín nad Rýnem, Německo
Dr. David Hardiman, General Dentist
Průhlednými rovnátky léčím postavení zubů již řadu let, ale K Line nabízí nejrychlejší a nejúčinnější systém, jaký jsem dosud použil! Podpora, kterou poskytuje Dr. Kandil a jeho tým, je nejlepší ve všech oblastech stomatologie!zubní lékařDubaj, Spojené arabské emiráty
Dr. Swapnil Gupta
Naši lékaři mají nyní systém průhledných rovnátek, kterému mohou důvěřovat. Tohle doposud chybělo. Díky podpoře K Line týmu se nám podařilo učinit rovnátka K Clear číslem jedna v Indii. ortodontistaGurgaon, Indie
Dr. Gurkeerat Singh, orthodontist
Nejen software nebo materiál odlišuje K Line od jiných výrobců transparentních fóliových aparátů. Reciprocita týmu diferencuje K Line od jiných společností.

ortodontistaHaryana, Indie
Dr. Robbie Hughes
Po dlouholetých zkušenostech s alignery je pro mě K Clear nejúčinnější a vědecky podložený systém na trhu. Tým je kompetentní a vždy velmi nápomocný. K Line dokázala, že je pro mě a mé pacienty velmi spolehlivá společnost.
zubní lékařLiverpool, Spojené království

Výhody našeho konceptu

Kvalita

K výrobě fóliových aparátů používáme pouze prémiové materiály.

Spolehlivost

Náš zákaznický servis je spolehlivý, přátelský a rychlý. Komunikovat s námi můžete na portálu, telefonicky, nebo prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Efektivita

Poskytneme vám podrobný rozvrh od podkladů po doručení alignerů. Naše výroba je nastavena k optimálním intervalům kontrol během léčby.

Zkušenosti

K Line spolupracuje se specialisty, kteří mají významné zkušenosti s léčbou alignery K Clear. Vám i Vašemu pacientovi garantujeme nejlepší možnou léčbu a předurčený výsledek.

Preciznost

S vlastním designem našich alignerů nabízíme nejúčinnější technologie v oblasti stomatologie a ortodoncie. Přesný pohyb zubů má pro nás má nejvyšší prioritu. Aplikujeme nejnovější 3D technologie a investujeme do budoucnosti stomatologie.

Flexibilita

Nabízíme flexibilitu v naší práci i v našem produktovém portfoliu. Uvítáme podporu výroby alignerů z vaší strany, z naší snížíme vaše náklady. Svým pacientům pak můžete poskytnout optimální produkt i službu současně.

Případové studie

nekomplikovaná léčba, přesvědčivé výsledky

Publikace

Behandlung-eines-frontal-offenen-Bisses-mit-dem-K-Clear-System-2.pdf
4-D-printing-in-orthodontics-1.pdf
ortho-international-czech-no-2-2017.pdf
Widening-the-scope-of-aligner-application-1.pdf
A-Case-Report_Gurkeerat-Singh.pdf
A new dimension in orthodontics called 4D – Sherif Kandil – Medium.pdf
dentalpractice_south-asia-edition.pdf
predictable-results-using-clear-aligners-SLJO-2018-1.pdf

Ke staženíNaše produkty

Česká ortodontická společnost partner
partner