Nabízíte již K Clear? Jděte přímo k přihlášení pro lékařeEfektivní léčba nepravidelného postavení zubů a vad skusu


Spojte své profesionální schopnosti a know-how s našimi odbornými znalostmi. Rozšiřte své léčebné portfolio pro pacienty prostřednictvím našeho jedinečného konceptu a vysokého vědeckého standardu. Jako spolehlivý partner pro průhledné rovnání zubů nabízíme zubním lékařům a ortodontistům balíček kompletních služeb.

Náš balíček kompletních služeb

S naší podporou bude vaše léčba nepravidelného postavení zubů a vad skusu účinná a nákladově efektivní. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Pro zajištění nejvyšší vědecké úrovně probíhá veškerá komunikace na speciálním portálu. Staráte se o své pacienty jako obvykle, naši zkušení specialisté, kteří znají přesné síly alignerů K Clear vedoucí předurčenému pohybu zubů, vypracují plán léčby, podle kterého po zpracování vašich připomínek a schválení vyrobíme naše alignery. Sadu rovnátek spolu s pokyny pro léčbu pošleme přímo do vaší praxe. Každý den přesvědčujeme naše zákazníky z celého světa o nás a našich produktech. Rádi přesvědčíme i vás!

léčebné plány zpracovává tým zkušených lékařů

10 důvodů pro alignery K Clear

Léčebné plány zpracovává tým našich zkušených lékařů ortodontistů s více než osmiletou zkušeností s léčbou průhlednými rovnátky. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Vaše poznámky k případům a léčebným plánům naši lékaři zohlední. Spolu s pokyny k léčbě pošleme sadu rovnátek přímo do vaší praxe.


Design alignerů

Alignery K Clear pokrývají 2-3 mm dásní nad zuby. Tento design alignerů má pozitivní vliv na průběh a výsledek léčby z hlediska

  • ukotvení
  • retence
  • přesnosti


Méně attachmentů, přesné síly

Attachmenty zajišťují kontrolované uchycení alignerů. Díky našemu speciálnímu výrobnímu provedení je potřeba attachmentů redukována na minimum. Ke speciálním nebo náročným pohybům zubů používáme přesně cílené silové body.


Kvalita našich fólií

Naše fólie K LINA nabízejí lepší a konzistentnější síly po celé dva týdny nošení. Fólie mají měkký vnitřní povrch a tvrdou vnější plochu. Dosahujeme tak perfektní rovnováhy mezi pružností a tvrdostí, což je důležité pro protažení periodontálního vaziva a aktivaci buňky.

Lepší ceny pro vás i vaše pacienty

Aby léčba byla pro vás i vaše pacienty co nejkomfortnější, sledujeme jednoduchou a transparentní strukturu nákladů. Naše obchodní politika nerozlišuje mezi malou praxí a velkou klinikou, ceny jsou stejné pro všechny. Krom toho neúčtujeme žádné skryté poplatky.


Lepší výsledky

K léčbě jsou často indikovány i těžké případy. Zuby vašich pacientů se na vědeckém základě přesunou do estetické a stabilní polohy. Vaši pacienti budou výsledky milovat!

Na naší 3D simulaci můžete detailně sledovat jednotlivé kroky léčby. Výsledek léčby ukážete pacientovi výsledek léčby ještě před vložením první dlahy. Simulaci můžete pacientovi sdílet online. Doporučujeme, abyste jí se svými pacienty prodiskutovali osobně.


Rychlost dodání

Simulační video bude k dispozici po 3-5 pracovních dnech.

Pro výrobu alignerů potřebujeme jen 10-12 pracovních dnů.

Alignery obdržíte nejpozději do tří týdnů od vámi schváleného léčebného plánu.

Alignery posíláme v několika fázích, během nichž můžete průběh léčby podrobně sledovat. Pravidelně kontrolujeme dosažené pokroky se zobrazeními, které nám posíláte mezi fázemi. Na konci léčby je pak méně refinementu a žádná překvapení. Vyrábíme pouze alignery, které pacient skutečně nosí. Není to přínosné jen pro vás, ale i pro životní prostředí.

Speciální služba

Zákaznický servis je pro nás velmi důležitý. Dobu trvání léčby můžeme kdykoli odhadnout prostřednictvím aplikace WhatsApp *. Odhad je zdarma. Konkrétní případy se přenáší prostřednictvím našeho online portálu.


* Respektujte prosím zásady ochrany osobních údajů a prostřednictvím aplikace WhatsApp neposílejte žádné osobní údaje pacienta.

Co říkají naši zákazníci


Doktor Robbie Hughes, majitel Dental Excellence, jediného Smile Makeover Center svého druhu ve Spojeném království, je známý jako zubař celebrit.

Je odpovědný za úsměv Jürgena Kloppa, hlavního trenéra týmu FC Liverpool, a bezvadný chrup brazilských fotbalistů Philippe Coutinho či Roberto Firmino.

Od roku 2016 úspěšně léčí nepravidelné postavení zubů průhlednými rovnátky K Clear od K Line Europe GmbH.

Dr. Pouran Vali-Pursche
Velmi dobrý zákaznický servis a podpora. Dodávka alignerů je velmi rychlá. Jako ortodontista můžu jen chválit konzistentní kvalitu léčebných výsledků.

ortodontistaMeerbusch, Německo
Dr. Julia Grote Dr. Torsten Fuchs
Důvěrná zákaznická podpora je to, co se nám velmi líbí. Výměna informací je vždy rychlá a jednoduchá. Výsledky jsou vždy takové jaké byly dohodnuté.

zubní lékařiMülheim an der Ruhr, Německo
Dr. Alexander Ilbag  Behandelnder Zahnarzt Schwerpunkt Kieferorthopädie und Implantologie
Vědecky podložená práce a nejlepší výsledky pro mé náročné pacienty.
zubní lékařDüsseldorf, Německo
Dr. Mathias P. Ch. Sommer
Naše praxe se nachází ve WDR Arkaden v Kolíně nad Rýnem s mnoha náročnými pacienty také z mediálního průmyslu. Proto klademe velký důraz na trvalou kvalitu výsledků. Zatím jsme s K Line velice spokojeni.zubní lékařKolín nad Rýnem, Německo
Dr. David Hardiman, General Dentist
Průhlednými rovnátky léčím postavení zubů již řadu let, ale K Line nabízí nejrychlejší a nejúčinnější systém, jaký jsem dosud použil! Podpora, kterou poskytuje Dr. Kandil a jeho tým, je nejlepší ve všech oblastech stomatologie!
zubní lékařDubaj, Spojené arabské emiráty
Dr. Swapnil Gupta
Naši lékaři mají nyní systém průhledných rovnátek, kterému mohou důvěřovat. Tohle doposud chybělo. Díky podpoře K Line týmu se nám podařilo učinit rovnátka K Clear číslem jedna v Indii.

ortodontistaGurgaon, Indie
Dr. Gurkeerat Singh, orthodontist
Nejen software nebo materiál odlišuje K Line od jiných výrobců transparentních fóliových aparátů. Reciprocita týmu diferencuje K Line od jiných společností.


ortodontistaHaryana, Indie
Dr. Robbie Hughes
Po dlouholetých zkušenostech s alignery je pro mě K Clear nejúčinnější a vědecky podložený systém na trhu. Tým je kompetentní a vždy velmi nápomocný. K Line dokázala, že je pro mě a mé pacienty velmi spolehlivá společnost.zubní lékařLiverpool, Spojené království

FAKTA A ČÍSLA

Stomatologie založená na důkazech

Nápad vyrábět průhledná rovnátka vzešel ze snímatelných retainerů stabilizujících polohu zubů po léčbě.

Snímatelná retenční rovnátka jsou velmi úspěšnou volbou k zastavení relapsové fáze po ortodontické léčbě. Použitím retainerů s rozsáhlým výzkumem a znalostmi zaměřenými na výrobu a materiál průhledných rovnátek je výsledek léčby významně lepší, doba léčby kratší, a léčebné výsledky zachovány. Materiály a design průhledných rovnátek byly modifikovány a staly se z nich funkční aparáty pro uzavření prostoru, provedení svislého srovnání, rozšíření oblouku a distalizaci. Fóliové aparáty byly podrobeny rozsáhlým klinickým výzkumům a byly indikovány pro případy lehce až středně silného stěsnání a rozestupu, relapsu po počátečním ošetření rovnátky a zúžených oblouků (bez skeletu).

V posledním desetiletí se léčba fóliovými aparáty (CAT – clear aligner therapy) stala velmi dobře známou variantou ortodontické terapie, a to především kvůli požadavkům pacientů na estetiku aparátů.

Při vší úctě ke konvenčním fixním aparátům, estetika není jedinou výhodou CAT. V několika odborných článcích autoři dospěli k závěru, že fóliové aparáty poskytují vyšší komfort, neobsahují kovy a nedráždí sliznici tváří a gingivy. Umožňují též sej­mutí aparátů před jídlem, tím pádem i lepší orální hygienu (např. flossing), ve výsledku pak vedou k menší bolestivosti v porovnání s fixními aparáty. Při léčbě fóliovými aparáty je na základě požadované finální polohy zubů úmyslně do aligneru naprogramován nesoulad mezi aktuální polohou zubu a polohou zubu v aligneru. Prostřednictvím toho je generována potřebná síla pro pohyb zubu. Nicméně CAT vykazuje určitá omezení při tvorbě složených sil nutných k dosažení extruze, rotace, bodily posunu a úpravě postavení kořenů. Za účelem překonání těchto limitů a ke zlepšení biomechaniky CAT byly navrženy pomocné prostředky jako například power ridges a kompozitní attachmenty. Přesto však ortodoncie není pouze o aplikované biomechanice, ale zásadní roli hraje biologická odpověď pacienta. Fóliové aparáty jsou schopny vyvolat stejnou biologickou reakci jako aparáty fixní.

Zdroj: DENTAL TRIBUNE, článek Distalizace horních molárů pomocí alignerů a cyklických sil

Formujte budoucnost vaší praxe

Intraorální skener LAUNCA® zaujme přesností a velmi nízkou náchylností k chybám. Při použití ergonomické rukojeti a integrované intraorální kamery jsou 3D data po částech zachycena a rozdělena do kompletního 3D modelu. Probíhající skenování a zachycené snímky jsou sledovány na monitoru v reálném čase.

Snímky jsou ukládány jako soubory STL, otevřený formát, který mohou laboratoře snadno otevírat a zpracovávat, a mohou být odesílány přímo emailem nebo prostřednictvím cloudových systémů.

Práce s intraorálním skenerem LAUNCA® je do pracovního postupu každé praxe integrována velmi snadno a bez komplikací.

Aktualizace softwaru jsou výrobcem poskytovány zdarma, a na rozdíl od jiných poskytovatelů nejsou spojeny s dalšími ročními poplatky.

Kromě transparentní léčby nepravidelného postavení zubů má skener univerzální oblasti využití pro protetické a ortodontické účely jako korunky, můstky, implantáty, abutmenty, inlay, onlay, konstrukce, apod.

Naše řešení pro Vaši praxi

Ergonomická rukojeť je malá, praktická, extrémně lehká s hmotností 150 gramů. Snadno se s ní skenují i hůře přístupné moláry.

Naše produkty

Lékařské: K Clear Kosmetické: K Lamina

alignery K Clear
fazety K Lamina